O nas 2018-05-08T17:34:16+00:00

Kim jesteśmy?

Z powodzeniem działamy aktywnie na rynku od ponad 2 lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy dystrybucją produktów elektronicznych oraz adapterów podróżnych do krajów Europy, po czym rozszerzyliśmy sprzedaż również na rynek polski. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń wyprodukowanych w Chinach, Indiach i Hong Kongu, gdzie nasi inspektorzy dokonują oględzin wysyłanych produktów i testują ich jakość. Dzięki temu dostarczamy Państwu jedynie taki produkt, jakiego sami chcielibyśmy używać na co dzień w domu.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty CE, LVD, EMC i RohS.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy dystrybutorem wybranych produktów marki Blaupunkt do krajów Europejskich – klimatyzatorów przenośnych, klimatyzatorów naściennych, oczyszczaczy powietrza. Ponadto dostarczamy na rynek drobne urządzenia z zakresu elektroniki jak adaptery podróżne – możemy się pochwalić przejściówkami do gniazdek z całego świata, w tym Afryki, Azji, Ameryki Północnej i krajów Europy jak Szwajcaria, Włochy czy Wielka Brytania.

Od początku naszej aktywności na rynku dbamy o satysfakcję naszych klientów, czego dowodem jest w 100% pozytywny feedback na platformie eBay.